KONST / Litografier / Mapp med litografier 15284143
nr 1528 4143
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Mapp med litografier, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943), "Tio Guds bud", 10 st. Signerad, numrerad 229/300, oramade lösa blad. Bladets mått: 63x45 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:44:02
16/3 20:51:34
200 kr
20/3 17:50:43
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson